You are here: HomeDziałaniaEventy i akcjeEventy i akcjezrealizowane eventy i akcje

Serdecznie zapraszamy na Piknik "Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom dla psów bezdomnych". Piknik odbędzie się w dniu 2 lipca 2017 r. w godzinach 11:00-16:00 na Polu Mokotowskim. Będzie to piąty Piknik organizowany przez nasze Stowarzyszenie w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Dogoterapii. 

Read more

Akcja charytatywna Maxi Zoo Polska

1 października 2016 r. wystartowała najważniejsza akcja charytatywna Maxi Zoo Polska dla Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom. Akcja potrwa do 13 listopada 2016 r.

Jak wziąć udział w akcji? Podczas zakupów w Maxi Zoo kup naklejkę „Podaj łapę” za 5 zł i przyklej ją na drzwi naszego sklepu. Cały dochód z akcji powędruje do Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom na organizację zajęć z terapii w asyście psów w Centrum Alzheimera i IP Centrum Zdrowia Dziecka. Podasz łapę?

O co chodzi? Tłumaczymy! Maxi Zoo Polska ma ogromny gest i chce pomóc nam zdziałać wiele dobrego. Sprawa jest prosta - kup naklejkę w ich sklepie za zawrotną kwotę 5 zł.Cały (!) dochód z akcji przeznaczony zostanie na zorganizowanie cyklu zajęć na Oddziale Onkologii Dziecięcej IP Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Centrum Alzheimera. Wesprzyj nas, to tylko 5 złotych, a efekt na wagę złota.

Poznaj naszego darczyńcę - Maxi Zoo Polska.

Serdecznie zapraszamy na Piknik z okazji Ogólnopolskiego Dnia Dogoterapii. Piknik będzie odbywać się w dniu 19 czerwca 2016 r. w godzinach 11:00 - 16:00 na Polu Mokotowskim.

Read more