You are here: HomeDziałaniaEventy i akcjePiknik 2017

Serdecznie zapraszamy na Piknik "Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom dla psów bezdomnych". Piknik odbędzie się w dniu 2 lipca 2017 r. w godzinach 11:00-16:00 na Polu Mokotowskim. Będzie to piąty Piknik organizowany przez nasze Stowarzyszenie w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Dogoterapii. 

Motywem przewodnim wydarzenia będzie pomoc psom w potrzebie. Głównym celem Pikniku jest zwiększenie świadomości społecznej i odpowiedzialności ludzi w stosunku do psów, w tym psów bezdomnych, a także promocja adopcji i mądrego kupowania psów. Podczas wydarzenia będziemy przekazywać wiedzę o potrzebach psiej psychiki oraz bardziej ogólną wiedzę na temat psów.

W Pikniku wezmą udział:

Organizacje będą na Pikniku wraz ze swoimi podopiecznymi. Będzie się można od nich dowiedzieć wszystkiego o adopcji, o potrzebach psów poszukujących domów, jak i o samych podopiecznych danej organizacji.

Gościem stoiska Stowarzyszenia będzie Pan Przemysław Bryła, który będzie udzielał porad weterynaryjnych. Na naszym stoisku udzielane będą także porady behawioralne oraz odpowiedzi na pytania związane z potrzebami psów, ich psychiką, psimi sportami i innymi aktywnościami.

Firmy Brit i Farmina - będą na swoich stoiskach odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące żywienia czworonogów oraz udzielać porad dietetycznych.

Obecna na Pikniku Fundacja Anikar będzie przeprowadzać warsztaty pierwszej pomocy oraz darmowe pomiary ciśnienia krwi, a także czuwać nad naszym bezpieczeństwem.

Na stoisku Non-stop Dogwear będzie można porozmawiać z trenerami z grupy Biegamyzpsem.pl i zasięgnąć porady na temat biegania z psem (canicross) – o tym jak zacząć biegać, jaki sprzęt do biegania wybrać i na co zwrócić uwagę.

Na odwiedzających czekać będzie moc dodatkowych atrakcji:

  • profesjonalny pokaz OBI w wykonaniu Control Dog
  • pokaz Agility
  • pokaz Tai Chi w wykonaniu Fundacji Dantian
  • pokaz Capoeiry w wykonaniu Fundacji Ficag Polska
  • możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia na stoisku Foto-Psy
  • występ zespołu Hope4Street
  • pokaz Grupy cyrkowej CIRCUS

Przez cały czas trwania Pikniku w specjalnie przygotowanym namiocie edukacyjnym będą prowadzone zabawy i zajęcia dla najmłodszych.

Będzie dużo konkursów z nagrodami, zabaw dla młodszych i starszych oraz wielkich baniek mydlanych.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się poniżej :) Zapraszamy do śledzenia piknikowego wydarzenia na Facebook.

Serdecznie zapraszamy!